Activa S 125 Eski Model Kontak Seti

Stok Kodu: AFE0000393
Eski Fiyat :
499,99 TL
Fiyat :
429,99 TL
Honda
Kısa Açıklama
Activa S 125 Eski Model Kontak Seti

Activa S 125 için özel olarak tasarlanmış olan Eski Model Kontak Seti, motosikletinizin ateşleme sisteminin anahtar bir parçasıdır. Bu kontak seti, ateşleme bobini ile temas kurarak ateşleme sistemine elektrik sağlar, bu da motorun çalışmasını sağlar. Ayrıca, bu kontak seti, zamanla aşınabilir ve düzensiz çalışmalara neden olabilir, bu nedenle düzenli bakım ve zamanında değişim önemlidir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Eski Model Kontak Seti, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hassas bir şekilde tasarlanmış olan parçalar, doğru toleranslara sahiptir ve motosikletinizin performansını artırmak için mükemmel uyum sağlar. Ayrıca, sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçirilen bu kontak seti, güvenilirliği ve dayanıklılığı artırır.

Motosiklet yedek parçaları arasında önemli bir yere sahip olan Eski Model Kontak Seti, motosikletinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu kontak seti, eski model Activa S 125 motosikletler için özel olarak tasarlanmıştır ve doğru şekilde kurulduğunda optimum performans sağlar. Güvenilir bir ateşleme sistemi için düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Success

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç